Základní informace

Jídelna i kuchyň se nachází v prostorách přístavby, která vznikla připojením mateřské školy. Kuchyň má vlastí vchod pro zaměstnance a zásobování. Vybavení kuchyně je modernizováno, aby odpovídalo hygienickým požadavkům na stravovací služby. Skladba jídelníčku je v souladu se zásadami správné výživy. Předností jsou zdravá, chutná a pestrá jídla.

Kapacita jídelny je 250 obědů. Stravují se zde děti mateřské školy, žáci základní školy a zaměstnanci školy. Od 1.9. 2023 se zde stravují i děti zapsané do Dětské skupiny. Doplňková činnost, stravování cizích strávníků, byla ke dni 1. 9. 2023 obnovena.

Zaměstnanci školní jídelny:

  • Jarmila Horáčková – vedoucí školní jídelny
  • Ludmila Maršíková – kuchařka
  • Petra Němečková – kuchařka

Kontakt: Tel.: 733180657, email horackova@zsdobravoda.cz

HACCP_24